Комісією у складі головного спеціаліста ССД Тетяни Дорошенко,  фахівця із соціальної роботи Олени Афанасьєвої та поліцейського офіцера громади Віталія Степанця відвідано сім’ї, які проживають в селах Степанці, Таганча, Дарівка, Полствин та Малий Ржавець.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Під час рейду було обстежено умови проживання 6 родин, в яких виховується 21 дитина.

З батьками проведено роз’яснювально-профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, ведення здорового способу життя, попередження нещасних випадків із дітьми, недопущення скоєння ними злочинів, попередження насилля в сім’ї, попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей.

Під час рейду на представницю однієї з родин за неналежне виконання батьківських обов'язків відносно дочки 2021 року народження, а саме: перебування у громадському місці в нетверезому стані та залишення у небезпеці, без нагляду своєї малолітньої дитини, Віталієм Степанцем було складено протокол про адміністративне стягнення за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліцейський офіцер виявив у Степанецькій громаді нетверезого водія,  у якого вміст алкоголю у крові перевищував норму у 10 разів (фото).