Голова комісії планування, бюджету, фінансів і цін Канівської міської ради Людмила Сандига звинувала секретаря міської ради Олександра Скорину у непрофесіоналізмі.

Відповідний факт стався сьогодні в ході засідання Канівської міської ради, інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Головною причиною такої реакції Сандиги стало включення секретарем міської ради до порядку денного низки земельних та бюджетних питань, зважаючи на те, що відповідні проекти не були попередньо подані на розгляд комісії.

«Треба мати хоча б совість, щоб повідомити бюджетну комісію про те, що буде таке питання… Ви уже дійшли до того, що це вже й в порядок і ви виносите питання, яке не проходить ніякого обговорення. У вас повний безлад. Ви не маєте права його пропонувати», – емоційно розповідала Людмила Сандига.

Однак у відповідь, Олександр Скорина заявив лише те, що виключно пропонує депутатам додати до порядку денного розгляд цього питання і, що воно до нього надійшло лише вчора.

Однак, такі аргументи не задовольнили депутата, а тому у відповідь голові міської ради прозвучала ще більш емоційна репліка. «Риба гниє з голови. Ви самі починаєте все порушувати, а потім депутати крайні», – резюмувала голова комісії.