Ідею присвоєння Канівській спеціалізованій школі із поглибленим вивченням іноземних мов імені загиблого «кіборга» Анатолія Чупилки, не підтримав трудовий колектив навчального закладу.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію очільника депутатської фракції ВО «Свобода» в Канівській міській раді Юрія Гамалія.

Так, у відповідь на депутатське звернення щодо присвоєння спеціалізованій школі №6 із поглибленим вивченням іноземних мов імені Анатолія Чупилки, у навчальному закладі провели збори трудового колективу, на яких було обговорено дане питання.

Відтак, як зазначається у тексті відповіді, що надійшла за підписом міського голови Ігоря Ренькаса на звернення ще одного депутата від ВО «Свобода» Сергія Засенка, 29 осіб, які були присутні на зборах трудового колективу, вирішили, що наразі недоцільно змінювати назву навчального закладу.

Натомість сам очільник регламентної комісії та фракції ВО «Свобода» в міській раді Юрій Гамалій прокоментував цю ситуацію таким чином: «читаючи відповідь міського голови, константую факт: антинаціональна, антисвободівська, антиукраїнська позиція у канівській освіті на виду.

Нижче, пропонуємо до вашої уваги скановану копію відповіді на звернення депутата, а також його коментар стосовно даної ситуації.