Мешканка Степанців Раїса Войтенко мріє відкрити у селі ательє з ремонту одягу та організувати шкільні курси із крою та шиття.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сайту «Дзвін».

Після виходу на пенсію жінка організувала невеличкий бізнес із ремонту та пошиття одягу, а для його розширення вирішила написати проект на конкурс «Село: кроки до розвитку».

«Я все життя займають шиттям, в молодості закінчила курси крою і шиття, і це хобі було таким сяким приробітком. Самовдосконалююсь постійно, вивчаю різні методики. А минулого року вирішила відкрити приймальний пункт, де беру замовлення на ремонт старого одягу і пошиття нового. У нас в селі немає жодної подібної майстерні, доводиться їздити в Канів, а це далеко і недешево. Та ще й чекати треба по тижню – два, доки замовлення виконають. А в мене виходить набагато швидше, практично за день», – ділиться досвідом Раїса Василівна.

На кошти гранту МХП жінка планує закупити нове обладнання, бо працює на дуже старому.

«Поки що буду працювати сама, а тоді організую при школі гурток крою та шиття, планую вивчити швей, а тоді, дивись, відкрию ательє. Але якщо діти і не пов’яжуть своє життя із цією професією, то в житті такі навички їм точно не завадять», – переконана пані Войтко.