У День Збройних Сил України в Каневі вшанували подвиг жителів міста, які загинули у боях із російськими загарбниками. Родинам загиблих захисників вручили Почесні відзнаки Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» (посмертно).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Ви втратили найдорожчих і, безумовно, ніхто вже не зможе повернути синів, батьків чоловіків… Але ми знаємо одне – вони справжні Герої України, які зробили все, що тільки могли зробити, ставши на захист рідної землі, боролись до останнього подиху заради своїх родин, українського народу», – зауважила секретарка міської ради Оксана П’яткова та запевнила, що місто підтримуватиме родини загиблих Героїв.

Мужні, самовіддані та об’єднані однією метою – захистити Україну. Саме такими ми запам’ятаємо наших полеглих Героїв. Дев’ятеро синів, батьків, чоловіків, вірних побратимів, напарників, друзів віддали свої життя за кожного з нас, за вільну і незалежну Україну.

Їхні імена назавжди вписані в історію нашої боротьби за волю та незалежність: Сергій Алєксєєнко, Дмитро Малюк, Сергій Терещенко, Артем Костенко, Андрій Довгополик, Леонід Іщенко, Андрій Мозговий, Вадим Юрченко, Вадим Петренко.

Вічна пам’ять, честь і шана нашим Героям!

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що орденом «За мужність» посмертно нагородили двох канівців (фото).