Внутрішньо переміщені особи, які проживали в одному із черкаських гуртожитків, залишили тліючу суміш.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника Управління освіти і науки Черкаської ОВА Валерія Данилевського.

«З перших днів повномасштабного вторгнення орків освітяни області робили і продовжують робити все можливе щоб тимчасово переміщені особи могли комфортно почувати себе на черкаській землі. Колективи деяких закладів освіти по цей день (часто виключно за рахунок своїх працівників) забезпечують їх гарячим харчуванням, допомагають одягом, медичною допомогою, організовують дозвілля, забезпечують їхній побут.

Черкащани щирі і привітні люди. А наші сини і доньки рясно поливають кров'ю рідну землю у зоні бойових дій.

Не секрет, що дехто із переселенців інколи зловживають спиртним, можуть конфліктувати з місцевими, часто ніде не працюють і не бажають ставати на облік у місцеві військомати. Але ми завжди намагаємося увійти у їхнє становище, зрозуміти, допомогти. Маємо дяку.

В одному із закладів профтехосвіти «вдячні» переселенці на столі у їдальні намалювали свастику натякаючи, що ми нацисти. Але особливо обурливим є сьогоднішній випадок. «Вдячні» переселенці виїжджаючи із гуртожитку зробили під плінтусом у підлозі закладку із тліючою сумішшю, яка мала спалахнути за кілька годин. Мало того, що міг згоріти учнівський гуртожиток, разом із ним могли згоріти ще кілька десятків таких самих переселенців, які у ньому перебували.

У мене немає слів це коментувати. Схоже, що зараза руського міра може бути вилікувана лише у кардинальний спосіб. Тому без образ і сентиментів. Ми готові допомогти і прихистити всіх, хто потребує нашої допомоги. А потвори, які ладні вбивати наших громадян мають нести визначену Законом відповідальність. Матеріали про дії цих, з дозволу сказати людей, ми передаємо СБУ і Національній поліції для реагування», - відзначив у своєму пості Валерій Данилевський.

На зображенні може бути: у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що переселенці, які проживають у Канівській громаді, можуть отримати продуктові набори.