Питання пожежної безпеки в навчальних закладах міста порушилося в ході проведення апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради. 

За словами начальника відділу освіти Надії Голди, в школі №3, 4 облаштовано систему оповіщення, а в школі №4 ще необхідно завершити встановлення автоматичної пожежної сигналізації. За попередніми розрахунками потреба в коштах складає 110-120 тис.грн. 

Також Надія Голда наголосила, що необхідно насамперед провести ремонти електромереж у освітніх закладах, які вже давно не відповідають рівню навантаження приборів. 

«Як свідчить статистика найбільше пожеж сьогодні трапляється через перенавантаження електромережі, замикання проводки тощо. Потрібно перевірити та оновити наші електромережі», - пояснила посадовець.

Міський голова Ігор Ренькас погодився та зауважив, що кошти на завершення робіт із встановлення пожежної сигналізації в школі №4 необхідно виділити з міського бюджету в наступному році.

«Ці роботи дороговартісні, але треба намагатися робити бодай по одній школі в рік. Адже це безпека наших дітей. Насамперед, завершити роботи в школі №4 та виготовити проектно-кошторисну документацію на школу №6», - наголосив міський голова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рятувальники завітали до першачків на відкритий урок.