На наступному тижні у Каневі відбудеться ІІІ Канівський міжнародний кінофестиваль, організатори якого підготували для гостів та учасників насичену програму культурних івентів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівського кінофестивалю.

Відтак, 17 серпня у Шевченківському національному заповіднику заплановане покладання квітів до могили Т. Г. Шевченка за участі почесних гостей, членів журі та учасників кінофестивалю (15.00) та проведення прес-конференції з нагоди відкриття Канівського міжнародного кінофестивалю (15.15).

У цей же день о 18.00 у кінотеатрі «Канів» відбудеться урочисте відкриття кінофестивалю за участю хедлайнерів піаніста-віртуоза  Майка Кауфмана-Портнікова, співачки та акторки Анни Трінчер.

Ввечері на набережній Дніпра на кіноконцертному майданчику ім. Ю.Іллєнка о 20.00 розпочнеться презентація українського повнометражного художнього фільму «Казка про гроші» (2018 року) за участю режисера Олесі Моргунець-Ісаєнко, директора Олени Бородинець, акторів Миколи Боклана та Юрія Дяка, по закінченню якої буде показ позаконкурсної програми.

18 серпня у кінотеатрі «Канів» із 9.00 по 17.00 буде показ конкурсної програми та майстер-класи акторки Тетяни Юрікової - «Як пройти кастинг і отримати роль» (12.00) та режисерок, сценаристок, засновників фестивальної дистриб’юції сестер Артеменко «LetterToFest» (14.00).

У цей же день на кіноконцертному майданчику ім.Ю.Іллєнка о 17.00 проведуть соціальний проект « З промінчиком у серці», у межах якого планують приготування вареників спільно з особливими дітьми, учасниками, членами журі та почесними гостями та презентацію фільму «ВАРЕНИКИ» (режисери Олександр та Дарина Балабай).

О 20.00 відбудеться показ позаконкурсної програми, а о 22.00 – перформанс «ЖИВИ» (меседж мовою одягу, музики та кіно), по закінченню якого продовжуватимуться перегляд позаконкурсної програми.

19 серпня із 10.00  до 12.00 проведуть екскурсію «Канівщина у кіномистецтві», а о 15.00 у кінотеатрі «Канів» відбудеться нагородження переможців та  урочисте закриття Канівського міжнародного кінофестивалю.

Також протягом цих днів у фойє кінотеатру «Канів» презентуватимуться фото-виставка «Щоденник Кінофесту».

Окрім цього щоденно у Центрі культури і мистецтв відбуватимуться творчі виставки, а у межах етно-галереї «Берегиня» проходитимуть майстер-класи та фото на згадку в етнічних українських костюмах.

На базі КП «Авторіка» із 17 по 19 серпня буде презентована творча виставка робіт студентів та викладачів Канівського коледжу культури і мистецтв Готель «Княжа гора», а у галереї «ЧервонеЧорне» - виставка «Канівський триптих» Олександра Бабака

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  особливі діти спільно із учасниками KanivFest візьмуть участь у незвичайній атракції.