Перед переглядом стрічки «Вареники», яку презентуватимуть у межах Канівського кінофестивалю, автори фільму для учасників та гостей проведуть оригінальну атракцію.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівського кінофестивалю.

У рамках межах, що проходитиме у Каневі з 17 по 19 серпня, на набережній Дніпра відбудеться  соціальний проект «З промінчиком у серці».

Так, у фільмі «Вареники», який будуть презентувати автори, показаний світ очима незвичних дітей та піднімається тема ставлення до них нашого суспільства. Герої стрічки - діти з аутизмом та синдромом Дауна з львівського театру тіней «Картинка», є операторами, і це робить фільм ще цікавішим.

Назва фільму – «Вареники» є символічною, і режисери пропонують почати перегляд картини з незвичної атракції – ліплення вареників. До цього дійства режисери фільму Сашко та Дарина Балабаї запрошують долучитися  глядачів, відвідувачів фестивалю, особливих дітей та їх батьків.

Під час такої спільної справи глядачі матимуть можливість познайомитись ближче з дітьми, про яких йде мова в фільмі, відчути їх особливість і доторкнутися до їхнього світу. Зі свого боку, особливі діти завжди раді брати участь в різних творчих заняттях і ділитися своїми позитивними емоціями з різними людьми. Це режисери відчули на собі під час зйомок фільму «Вареники».

Захід відбудеться 18 серпня о 17.00 на кіноконцертному майданчику ім. Ю.Іллєнка.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  членом журі на кінофестивалі стане акторка Театру Особистості, родом із Канева.