Перший заступник очільника області провів у Каневі нараду

У залі засідань будинку рад у Каневі провели спільну нараду із очільниками ОТГ, керівництвом міста та району, представниками структурних підрозділів під головуванням першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Тараса Висоцького.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На початку робочої наради перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький зауважив, що він щотижня наразі виїжджає у різні райони Черкаської області для вирішення нагальних питань та окреслення перспектив розвитку регіонів.

Під час сьогоднішньої робочої наради на порядку денному було обговорення фінансових питань, зокрема забезпечення медичної та освітньої галузі, соціального захисту та територіального центру соціального обслуговування.

Так, очільники медичних закладів Канівщини окреслили основні проблеми та обговорили із головами об’єднаних територіальних громад перспективи фінансування із сільських бюджетів та оптимізацію мережі закладів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій ОТГ обговорили питання неналежного виконання батьківських обов’язків місцевими жителями.

Liza

View Comments

  • Навіть не знаю, що мені тепер робити із цією інформацією))

  • А що оте чудо мордате там робить? Під його контролем залишилось три села. Всі решта це ОТГ до яких цей горе керівник району немає ніякого відношення. Ходить трясеться за свою ж...у, потрібно Зеленському донести про цього визначного діяча нашого району, нехій гонить всра...ю мітлою цього афериста, який звик на відкатах сидіти.

  • Що зробив Шелест для розвитку району? Його ніде не видно. Тільки й знає, що сидіти у кабінеті і куняти

  • Стоссовно відкатів ви праві, зі своєю громадянською дружиною А.М., яка очолювала освіту в районі заробили не один мільйон, та і в медицині не пас задніх цей керівничок,заробив гарненько.

  • Подивіться яку пику собі нажер поки сидів ці роки й не вилазив із адіміністрації

  • Змінився президент і його представників в районі потрібно міняти, бо з Шелестом ми будемо гнити як французький сир. Геть !!!!!!!!!!!!

  • Уважаемые люди, очень скоро Дмитрия уволят. об этом есть информация в администрации президента. Не горячитесь, осталось не долго.

Recent Posts

Анонс заходів у Канівській громаді з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції України

Із нагоди відзначення 30-ої річницю ухвалення Конституції України у Каневі та населених пунктах громади заплановано…

17 години ago

Хвиля сильної спеки із Західної Європи вже у вихідні дістанеться до Черкащини

Масштабний антициклон наповнений розпеченим африканським повітрям зараз розжарює 45° спекою Францію, а наступні в черзі…

2 дні ago

Підприємця та двох його спільників підозрюють у привласненні понад 5,6 млн грантових коштів на Черкащині (фото)

Правоохоронці повідомили про підозру фактичному керівнику низки підприємств та двом його спільникам, яких підозрюють у…

2 дні ago

Канівці попрощаються з військовим Віталієм Біланом

Захищаючи Україну від російських загарбників, загинув наш земляк, військовослужбовець Віталій Білан. Про це повідомляє Kanos…

2 дні ago

Ворожий БпЛА знищили оборонці на Черкащині

Ця доба у Черкаській області розпочалася з повітряних тривог. Про це повідомляє Kanos із посиланням…

2 дні ago

Активний відпочинок на воді та купальські розваги: колоритні вихідні у Каневі (фото)

Вихідні у Каневі стали справжнім святом активного відпочинку, єднання та української культури — жителі та…

3 дні ago