У залі засідань будинку рад у Каневі провели спільну нараду із очільниками ОТГ, керівництвом міста та району, представниками структурних підрозділів під головуванням першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Тараса Висоцького.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На початку робочої наради перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький зауважив, що він щотижня наразі виїжджає у різні райони Черкаської області для вирішення нагальних питань та окреслення перспектив розвитку регіонів.

Під час сьогоднішньої робочої наради на порядку денному було обговорення фінансових питань, зокрема забезпечення медичної та освітньої галузі, соціального захисту та територіального центру соціального обслуговування.

Так, очільники медичних закладів Канівщини окреслили основні проблеми та обговорили із головами об’єднаних територіальних громад перспективи фінансування із сільських бюджетів та оптимізацію мережі закладів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій ОТГ обговорили питання неналежного виконання батьківських обов’язків місцевими жителями.