Поліцейський офіцер громади Віталій Степанець спільно зі службою в справах дітей, фахівцем з соціальної роботи та спеціалістом відділу освіти молоді та спорту відвідали сім'ї,  які опинилися в складних життєвих обставинах, аби перевірити умови проживання та належного виховання і догляду дітей.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

В одному із сіл Степанецької громади дві матері, що мають на вихованні малолітніх дітей вживали разом спиртні напої в їхній присутності. Через понадміру спожиту дозу спиртного одній із жінок стало зле, що неабияк налякало малолітніх дітей. По прибутті за вказаною адресою з метою перевірки умов проживання та виховання дітей, жінку виявили в стані сильного алкогольного сп'яніння, яка спала на веранді в ліжку одягненою, а в цей час малолітні діти перебували без нагляду та контролю дорослих.

Відносно вказаних жінок поліцейським офіцером громади було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення та направлено до суду з метою притягнення їх до відповідальності.

Найприкріше в даній ситуації, що відносно даних осіб раніше вже були складені матеріали про вчинення адміністративного правопорушення,  але належних висновків жінки не зробили та на шлях виправлення не стали.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді виявили безхазяйне майно – власників просять звернутися до сільради.