Питання оптимізації закладів дошкільної освіти Канівської міської територіальної громади (МТГ) обговорили під час апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Зі слів заступниці міського голови Тетяни Жівотової, робоча група з вивчення питання оптимізації мережі закладів дошкільної освіти Канівської МТГ  має напрацювання, які потребують розгляду та подальшого затвердження депутатами на сесії міської ради.

«Наразі проведено три засідання робочої групи. Маємо пропозиції щодо оптимізації мережі садочків. Розуміємо, що це питання дуже непопулярне, але у той же час воно економічно обґрунтоване, адже у нашій громаді є заклади де середня наповнюваність групи – 4 дитини, на 1 вихователя. Загалом приміщення, які ймовірно вивільняться можна використовувати за іншим призначенням, а зекономлені кошти спрямувати на ремонти в дошкільних закладах», – зазначила Тетяна Жівотова.

Відповідно до розпорядження міського голови створено робочу групи з вивчення питання оптимізації мережі закладів дошкільної освіти у Канівській МТГ.

Відтак, робоча група має проаналізувати ефективність діяльності існуючої мережі закладів дошкільної освіти та доцільність її реорганізації з урахуванням демографічних показників.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у зв’язку із зростанням тарифу на електроенергію розмір субсидії перерахують автоматично.