Відповідні зміни обговорили під час чергового засідання комісії ТЕБ та НС.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Так, за пропозицією відділу поліції №1 Черкаського районного управління поліції ГУНП, на території Канівської міської територіальної громади вже невдовзі змінять загальний режим роботи закладів громадського харчування та дозвілля, а саме: відповідні заклади мають припинити свою роботу за 1 годину до початку комендантської години (станом на 19.06 о 23:00). На сьогодні таких заходів вживають аби працівники закладів та відвідувачі могли повернутися додому, не порушуючи комендантську  годину.

«Починаючи з травня поліція зафіксувала чотири факти продажу алкоголю в заборонений час та склала відповідні адміністративні протоколи. Хочу нагадати усім, що в області діють обмеження щодо продажу алкогольних напоїв з 21 до 10 години», – зауважив  Володимир Святелик.

До слова, цьогоріч, як і минулого року, члени виконкому не надали дозволи на облаштування так званих зон відпочинку («пивних наметів») у Каневі на набережній Дніпра.

Разом з тим, відповідно до ухваленого протоколу комісії ТЕБ та НС, населенню Канівської міської територіальної громади заборонено проводити дозвілля та відпочинок біля об’єктів критичної інфраструктури, а також на місцях масового скупчення людей, зокрема в прибережній зоні річки Дніпро (територія від «дитячого» пляжу до Шевченківського національного заповідника). У цих місцях буде посилено патрулювання чергових груп поліцейських разом з представниками тероборони.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що правила оформлення спадщини в Україні повернулися до довоєнних норм.