Приватне мале підприємство «ІНТЕРБУД» (м. Канів) і фізичну особу-підприємця  Куценка Олександра Степановича (м. Канів) оштрафовано за  порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію із сайту «Економіка Сьогодення».

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала, що ПМП «ІНТЕРБУД»  і ФОП Куценко О.С.  вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Як встановило відділення, вказані суб’єкти господарювання приймали участь у процедурі закупівлі послуг, що проводилась у  жовтні 2018 року Управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради.

За результатами аналізу конкурсних пропозицій зазначених суб’єктів господарювання, документації конкурсних торгів Замовника, а також матеріалів, отриманих в ході розгляду справи, встановлено обставини та факти, які свідчать про те, що учасники узгодили між собою умови участі у торгах.

На відповідачів ПМП «ІНТЕРБУД»  і ФОП Куценка О.С.  накладено штрафи, відповідно до діючого законодавства України.

Також, відповідно до  пункту 4 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», вчинення  ПМП «ІНТЕРБУД» і ФОП Куценком О.С.  зазначеного порушення є підставою для  заборони   брати участь в  процедурах  закупівлі протягом 3 років, інформує прес-служба Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за місяць без заборгованості із батька стягнули понад 70 тис.грн.