На 91-у році життя відійшов у вічність знаний житель Канева, заслужений працівник культури України Іван Дробот.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Іван Федорович народився 1933 року у селі  Мельники на Черкащині. З 1964 року проживав у Каневі. Трудову діяльність розпочав у 1953 році лаборантом середньої школи с. Мельники. З 1955 р. по 1959 р. навчався у Дніпропетровському музичному училищі. З 1959 р. по 1964 р. навчався в Одеській державній консерваторії ім. А. В. Нежданової.

По закінченню консерваторії був направлений викладачем хорових дисциплін у Канівське культурно-освітнє училище, у якому пропрацював 55 років. З 1964 року впродовж 30 років керував народною самодіяльною академічною капелою при Канівському районному будинку культури. У вересні 1983 року Іван Дробот створив чоловічий хор ветеранів війни і праці, яким керував  35 років.

За багаторічну бездоганну працю та активну роботу по розвитку хорового мистецтва нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної Ради України і  удостоєний звання Заслужений працівник культури України. Також у 2021 році отримав Почесну відзнаку Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів».

Світла пам'ять про Івана Дробота назавжди залишиться у серцях канівців.