Після розголосу в ЗМІ, орендарі таки знайшли можливість та відкрили аптеку в Межирічі, яку перед цим закрили майже на півроку.

Про це пише «Kanos» із посиланням Черкаський край.

За даними видання, повернулась на роботу і працівниця аптеки, на захист якої виступили жителі дев’яти сіл.

Нагадаємо, відповідна аптека — єдина для жителів Межиріча, Михайлівки, Хмільни, Конончі, Гамарні, Луки, Бабичів, Горобіївки та Яблунева. Приміщення медичного закладу не бачило ремонту років із двадцять. Але найгірше було те, що приміщення не опалювали і єдина працівниця аптеки Світлана Якименко змушена була працювати у нестерпних умовах, а згодом просто звільнилась.

Багаторазові звернення селян закінчувались банальними відписками, край котрим таки прийшов після широкого розголосу у ЗМІ.

«Ми всі дуже дякуємо газеті «Черкаський край» та журналістам інших видань за допомогу в справі відновлення роботи нашої аптеки. Першого вересня вперше за кілька місяців вона запрацювала. Місцевий підприємець за власні кошти відремонтував торговельний зал аптеки. І, на нашу радість, нас тепер знову обслуговує Світлана Якименко», — повідомляє межиріцька активістка Галина Басараб, яка обійшла дев’ять сіл, збираючи підписи за відновлення роботи аптеки.