Вертолітний майданчик «Канів» був обраний як база для нових H145 Національної поліції України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Military Aviation».

Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України оголосив тендер на закупівлю двох комплектів ангару для зберігання авіаційної техніки вартістю 10 788 730,00 грн. Термін надання послуги – до 24 грудня 2020 року.

Авіаційний ангар повинен бути обладнаний системами: електроживлення, опалення, освітлення, вентиляції та пожежного сповіщення, водночас відносно швидкого демонтажу.

Загалом прикордонне відомство отримає 24 таких машини, в різній комплектації, але такої моделі. Очікується, що перші два Airbus H125 для ДПСУ спочатку будуть використовуватися у навчальних цілях у Кременчуцькому льотному коледжі.

Відзначимо, що гелікоптерний майданчик «Канів» був обраний як база для нових гелікоптерів Національної поліції України H145.

Вказаний майданчик будувався до Євро-2012. 17 липня 2012 року його було передано на баланс Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух). З 1 березня 2013 року вертодром почав свою операційну діяльність.

Гелікоптерний майданчик – це комплекс загальною площею 8,5 гектарів, розташований за 8 км на південний схід від міста Канева та в межах 1 км від села Пекарі Черкаської області. Вертодром має злітно-посадковий майданчик, автостоянку, руліжні доріжки, 10 гелікоптерних стоянок, термінал із пропускною спроможністю обслуговування до 50 пасажирів на годину, конференц-залу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новий автомобіль рятувальників урочисто передали у Канівській відділ Управління ДСНС (фото).