Заборонена 5-ти кілометрова зона Канівської ГЕС, як завжди, приваблює чималу кількість рибалок, які, по суті, стають порушниками правил рибальства.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.

Черкаським рибоохоронним патрулем постійно ведеться роз'яснювальна робота та складаються матеріали на осіб, які порушують встановлені норми чинного законодавства України.

Відтак, за 15,16 грудня 2021 року державними інспекторами у м. Каневі в забороненій 5-ти кілометровій зоні Канівської ГЕС викрито 16 порушеннь природоохоронного законодавства, з яких:

6 за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства);

10 грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) за вилов риби забороненим способом багріння, з яких: 4 з збитками на загальну суму 13 311 (4 - ляща, 2 - тарані, 1 - судак).

В ході проведених заходів державні інспектори вилучили 9 кг водних біоресурсів та 10 од. заборонених знарядь лову виду "драч".

По 10 справам готуються матеріали для передачі до Канівського міськрайонного суду, з метою притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Крім цього, держінспекторами Управління було організовано прибирання прибережної зони Канівської ГЕС м. Канів із залученням рибалок, які охоче допомогли зачистити територію від сміття.

Загалом було зібрано 40 мішків сміття приблизною вагою в 500 кг. Частина сміття була вивезена на сміттєзвалище патрульними, а інша - рибалками на автомобілях.

Дякуємо рибалкам за допомогу та сподіваємося, що інші любителі порибалити будуть слідкувати за чистотою прибережної зони, не залишаючи власне сміття.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства, а також, дбайливо ставитися до тереторії, на якій рибачите і відпочиваєте, не залишаючи після себе "неприємний слід". Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (063) 896-65-93 , (0472) 31-02-76.

На зображенні може бути: ‎текст «‎4epKacbKий pи6ooxopoHHий naTpyлb للها REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA‎»‎

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, вудка, на відкритому повітрі та текст «черкаський рибоохоронний татруль»

На зображенні може бути: ‎текст «‎4epKacbKий pи6ooxopoHHий naTpyлb فلا REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA‎»‎

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: ‎їжа та ‎текст «‎4epKacbKий pи6ooxopoHHий naTpyлb الا REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA‎»‎‎

На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: водойма та текст «черкаський рибоохоронний патруль рибоохоронний патруль труль REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA ....»

На зображенні може бути: 2 людини, на відкритому повітрі та дерево

На зображенні може бути: ‎4 людини, люди стоять, водойма, дерево та ‎текст «‎черкаський рибоохоронний патруль پلا‎»‎‎

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти порадили, як здійснювати інтернет-шопінг безпечно.