Заступник Генерального прокурора Вікторія Літвінова представила колективу Черкаської обласної прокуратури нового керівника – Ігоря Домущея.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Вона зазначила, що новопризначений керівник має достатній досвід роботи на прокурорських посадах. Він зможе забезпечити належну реалізацію функцій прокуратури та виконання поставлених завдань в умовах боротьби з російським агресором.

«Сьогодні основними завданнями для всіх органів правопорядку є документування та розслідування воєнних злочинів держава-агресора на території України.

Також зусилля прокуратури спрямовані на протидію злочинам проти основ національної безпеки.

Задля цього маємо злагоджено та ефективно працювати», – наголосила заступник Генпрокурора.

Своєю чергою Ігор Домущей подякував за довіру та запевнив, що зробить все від себе залежне для плідної та результативної роботи у цей важкий для країни час.

Виконуватиме поставлені завдання на всіх напрямах діяльності органів прокуратури Черкащини.

Довідково: Ігор Домущей 1976 року народження. Освіту здобув в Одеській державній юридичній академії. В органах прокуратури – з 1998 року. Трудову діяльність розпочав на Миколаївщині, де пропрацював 19 років. У 2017-2018 роках працював в органах прокуратури прокуратури Запорізької області. З 2018-го по 2020 рік обіймав різні посади в прокуратурі Одеської області. До призначення очолював Болградську окружну прокуратуру на Одещині.

Возможно, это изображение 14 человек и Овальный кабинет

Возможно, это изображение 2 человека

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 15 років ув’язнення присудили лікарю із Черкас, який «зливав» спецслужбі рф розвіддані про місця дислокації ППО.