З настанням зими та промерзанням криги в районі «Мишоловки» (5-ти кілометрова зона Канівської ГЕС), незважаючи на заборону та небезпеку підлідної риболовлі, скупчується велика кількість любителів порибалити.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.

Черкаським рибоохоронним патрулем постійно ведеться рибоохоронна робота та складаються матеріали на осіб, які порушують встановлені норми чинного законодавства України.

Відтак, з 25 по 30 січня 2022 року державними інспекторами у м. Каневі в забороненій 5-ти кілометровій зоні Канівської ГЕС викрито 76 порушень природоохоронного законодавства, з яких: 70 за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства); 6 грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) за вилов риби забороненим способом багріння та забороненими колючими знаряддями лову.

Також, великій кількості рибалок було винесено попередження (передбачене ч. 3 ст. 85 КУпАП).

Окрім того, рибпатрульними постійно проводиться розяснювальна робота щодо дотримання правил рибальства, а особливо: лову в забороненому місці; лову на заборонені знарядді лову та забороненим методом; добової норми вилову та мінімальних розмірів; правила поводження на кризі.

По 6 справам готуються матеріали для передачі до Канівського міськрайонного суду, з метою притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства, а також не виходити на лід не ознайомившись з правилами поводження на криз.

Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (063) 896-65-93

На зображенні може бути: вудка та текст «и6ooxopo naTpyлb Tpyлb REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA»

На зображенні може бути: ‎4 людини, небо та ‎текст «‎черкаський рибоохоронний патруль ويا‎»‎‎

На зображенні може бути: ‎текст «‎4epKacbKий pи6ooxopoHHий naTpyлb لله REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA‎»‎

На зображенні може бути: ‎1 особа та ‎текст «‎черкаський рибоохоронний патруль فا‎»‎‎

На зображенні може бути: вудка та водойма

На зображенні може бути: природа, небо, водойма та текст «REDMI NOTE Q AI QUAD CAMERA»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині внаслідок ДТП загинуло четверо осіб віком 20-25 років, ще один пасажир тяжко травмований (фото).