Інспектори Державної екологічної інспекції Центрального округу разом з поліцейськими водного патруля проводили природоохоронний рейд в акваторії Кременчуцького водосховища неподалік міста Канів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександра Познякова.

Близько третьої години ранку поблизу шлюзів Канівської ГЕС виявили факт незаконного вилову риби. Два громадянина, які приїхали з міста Києва, на гумовому човні незаконним методом багріння виловили 3 соми та 7 лящів. При огляді, риба містила явні рвані рани завдані колющими знаряддями лову. Обрахований розмір збитків, завданих довкіллю склав 2464 гривень.

Для оперативного реагування на порушення законодавства спеціалісти Держекоінспекції звернулись до Канівського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області. Знаряддя незаконного лову риби та човен вилучені. Риба вилучена та передана на реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками ст. 249 Кримінального Кодексу України.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі надзвичайникам знову довелося витягувати автомобіль із річки.