У селі Дарівка 17 жовтня поліцейський офіцер громади Віталій Степанець помітив мотоцикліста, який рухався всупереч правилам дорожнього руху: перебуваючи разом з пасажиркою без захисних шоломів, та, здійснивши виїзд на зустрічну смугу руху, чоловік ледь не спровокував дорожньо-транспортну пригоду.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Побачивши поліцейське авто, порушник намагався втекти, наражаючи себе та пасажирку на небезпеку. Після зупинення мотоцикліста виявилося, що обидва мають явні ознаки алкогольного сп'яніння.

Тест показав, що вміст алкоголю в крові громадянина становить 1,93 проміле, що в десять разів перевищує допустиму норму.

Відносно чоловіка складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) та направлено до Канівського міськрайонного суду для прийняття рішення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині з приватної власності колишнього топ-високопосадовця повернуто 65 гектарів лісу, вартістю 1,5 млрд.грн.