Найбільшу суму відрахувань складає податок з фізичних осіб – понад 69,3 млн грн та єдиний соціальний внесок – близько 83,4 млн грн. Понад 6,9 млн грн становить воєнний збір та 1,3 млн грн – екологічний податок.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

ПДФО та ЄСВ є основними наповнювачами скарбниці місцевих громад. Сума цих податкових надходжень залежить від наявності в ОТГ підприємств, бізнесів та відповідно – робочих місць і заробітних плат працівників.

«У цей непростий час для нашої країни ми продовжуємо працювати, підтримувати економіку й дбати про продовольчу безпеку, піклуватися аби люди були забезпечені продуктами. І це – наша головна місія, – наголошує директор птахофабрики Ольга Форостяна.

«Крім того, ми й надалі залишаємося надійним роботодавцем для наших співробітників та партнером для місцевих громад Канівщини, для більшості з яких підприємство є бюджетоутворюючим. До слова, нині обсяг податкових відрахувань МПФ, порівняно з І півріччям минулого року, зріс майже на на 20 млн грн, або на 14%», - відзначила директорка підприємства.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для жителів Канівщини презентували конкурс соціальних ініціатив від Фонду «МХП-Громаді» (фото).