Лише троє із 34-х депутатів Канівської міської ради VII скликання за рік з моменту набуття власних депутатських повноважень виступили авторами проектів рішень міської ради.

Про це журналістам «Kanos» повідомили у листі-відповіді за підписом секретаря Канівської міської ради Сергія Ткаченка від 18 жовтня 2016-го року.

Як зазначається у документі, серед переліку депутатів, які виступили авторами проектів рішень Канівської міської ради впродовж останніх 12-ти місяців після виборів, є: Юрій Гамалій - 4 проекти рішень (ВО «Свобода»), Володимир Коржов - 2 проекти рішень (Партія Зелених України) та Юрій Підгайний - 1 проект рішення (ВО «Батьківщина»).

В той час, як 91% народних обранців, що входять до місцевого депутатського корпусу, не підготували впродовж року за власним авторством жодного проекту рішення міської ради.

Зауважимо, що згідно Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», серед переліку прав місцевих депутатів - можливість вносити на  розгляд  ради  та її органів проекти рішень з питань, що належать до їх відання, а також поправки до них.

Нагадаємо також, що раніше ми писали про те, хто з депутатів Канівської міської ради впродовж останніх 12-ти місяців найчастіше виступав з трибуни сесійного залу та реєстрував депутатські звернення.