На думку народного депутата України від Канівщини Геннадія Бобова, кримінальним провадженням йому було завдано моральної шкоди, принижено честь та ділову репутацію, а ті хто зробив це – будуть відповідати згідно закону.

Таку думку народний обранець висловив на власній сторінці у Facebook, інформує «Kanos».

«Кампанія оббріхування мого імені абсолютно безпідставними звинуваченнями має припинитися. Саме тому сьогодні адвокатом в моїх інтересах була подана заява до Генеральної прокуратури. Вважаю, що кримінальним провадженням мені було завдано моральної шкоди, принижено мою честь, а також ділову репутацію. Ті хто зробив це – будуть за це відповідати згідно закону. Піар не пройде, як і намагання зробити з мене «козла відбувайла» для звіту Генерального прокурора. Також подано клопотання про ознайомлення з матеріалами досудового розслідування. Проти мене сьогодні ведеться брудна кампанія. Одним з її елементів є безпідставні звинувачення. Я завжди чесно декларував всі свої доходи багато років. Суть претензій до мене не в порушенні законодавства. Це політичний тиск та тиск на бізнес моєї родини», - констатував Бобов.

 


Крім того, народний депутат прокоментував і сьогоднішні слова у ВРУ Генерального прокурора України Юрія Луценка. Останній в ході власного виступу перед народними депутатами заявив, що зранку народний депутат Бобов повідомив йому про те, що він сплачує до державної казни понад 1 мільйон доларів несплачених податків. І це на думку Луценка прекрасний приклад очищення Верховної Ради.

В свою чергу сам Геннадій Бобов запевнив, що згода сплатити кошти далеко не означає визнання своєї провини.

«Щодо нинішньої заяви Генерального прокурора. Дійсно, я, як законослухняний громадянин України, прийняв вимогу представників держави сплатити 28 млн грн до державного бюджету України в якості нарахувань за податковими зобов'язаннями. Цe нe означає, що я погодився із звинуваченнями, тому залишаю за собою право звернутися до суду, для отримання остаточного та справедливого рішення», - йдеться у заяві нардепа.