Канівська міська територіальна громада стала однією із 389 громад, що отримали насіння овочів для весняної посівної в межах ініціативи AGRI – Україна від USAID. Серед компаній, що приєдналися до ініціативи USAID та передали насіння овочів: Bayer, Enza Zaden, Lark Seeds, Nunhems, Hazera, Seminis, Rijk Zwaan, Syngenta, а також Всеукраїнській асоціація громад, яка здійснювала адміністрування логістики у рамках проекту «Згуртовані громади». 

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У межах відповідної ініціативи насіння надавалося в першу чергу громадам із деокупованих територій та тих, що надали прихисток внутрішньо переміщеним особам.

Відтак, старости сіл громади роздали овочеві культури для посадки. Серед яких: капуста, помідори, цибуля сіянка і морква. Отримали насіння внутрішньо переміщені особи, що зареєстровані та проживають на території сіл Канівської громади: Пекарі (8 наборів), Межиріч (13 наборів), Хутір-Хмільна, Хмільна, Михайлівка (23 набори), Кононча, Гамарня (6 наборів).

«Люди щиро вдячні за отримані овочеві культури. Дякують, що навіть у такий непростий спосіб про них не забувають та надають підтримку», – зауважила староста села Пекарі Тетяна Корнієнко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ще одна жителька Канева отримала почесне звання «Мати-героїня».