Напередодні свята 12-річний хлопчик Іван із Черкас, батько якого захищає Україну,  написав листа у Департамент соціальної політики  міськради із побажанням зустрітися із Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію черкаського міського голови Анатолія Бондаренка.

«На цих фото – Іван. У свої 12 років він не по-дитячому мужній та сміливий, дуже щирий та чуйний.

Цього року на запрошення департаменту соціальної політики Іван написав дуже щемливого та емоційного листа Святому Миколаю. Хлопчик розповів Чудотворцю про свого батька, яким дуже сильно пишається.

Його тато – наш герой, справжній патріот України. У перші ж дні повномасштабного вторгнення взяв до рук зброю та пішов боронити рідну державу від ворога. На жаль, він досі не повернувся додому з війни, а зв’язок з ним втрачений…

Найбільше Іван прагне обійняти свого батька і для цього звернувся до Святого Миколая, аби він допоміг йому зустрітися із Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним. Його називає «сильним командиром, дуже крутим і відважним».

І одна з його мрій здійснилася. Святий Миколай допоміг нам втілити в життя бажання Івана й хлопчик зміг поспілкуватися з генералом.

Щиро дякую Валерію Залужному за те, що напередодні свят зустрівся із Іваном та дав можливість йому повірити в дива.

Дуже хочеться, щоб здійснилася ще одна найзаповітніша мрія Івана й він зміг міцно обійняти свого тата…

Вдячний своїм колегам, заступниці Марині Гаркавій за проведену роботу, аби ця зустріч відбулася.

Якими б складними не були часи, ми маємо робити все можливе, щоб діти відчували себе потрібними, завжди почутими та захищеними», - зауважив у своєму пості Анатолій Бондаренко.

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що діти канівських учасників АТО отримали подарунки до Дня святого Миколая (фото).