Лісничого Софіївського лісництва Канівського держлісгоспу Сергія Боровика згідно з наказом Державного агентства лісових ресурсів України нещодавно нагороджено нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У Канівському державному лісгоспі Сергій Боровик працює із квітня 1999-го року, відколи він був призначений на посаду помічника лісничого Михайлівського лісництва.

У відгуку-характеристиці на Сергія Олексійовича Боровика за березень 2002 року читаємо: «…В роботі добросовісний, старанний. За короткий період часу роботу лісогосподарського і розсадницького виробництва освоїв і сумлінно її виконує». А вже у серпні 2006 року наказом Черкаського обласного управління лісового господарства №37-к його було затверджено на посаді лісничого Софіївського лісництва – структурного підрозділу ДП «Канівське лісове господарство», що розташований в Черкаському районі в адміністративних межах сіл Софіївка, Хрещатик, Першотравневе, Березняки та  Шелепухи.

Трудовий колектив лісництва нараховує 16 спеціалістів. Середній вік працюючих – 36 років. Зрозуміло, що з таким потенціалом можна здійснювати будь-які ідеї, а якщо вони спрямовані лише на краще, на успіх та самовіддану працю заради однієї спільної мети, то все вдається. Так, скажімо останні два роки сама природа ніби випробовувала працівників Софіївського лісництва на стійкість до великих навантажень як фізичною працею, так і моральними випробуваннями: бурелом улітку 2017 року та сніголом взимку 2017-2018 років стали справжнім випробуванням для софіївських лісівників. Та вони з честю витримали й цей іспит і на сьогодні вже майже всі роботи по розчищенню, догляду та відновленню насаджень на понівечених негодою ділянках виконано.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із нагоди професійного свята канівські лісівники отримали відзнаки.