На минулому тижні працівники ДП «Канівського лісового господарства» провели урочистості із нагоди відзначення професійного свята, під час яких були вручені почесні грамоти та подяки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За традицією в Україні у третю неділю вересня відзначають своє професійне свято працівники лісового господарства. Напередодні офіційної дати працівники ДП «Канівське лісове господарство» зібралися в актовому залі лісгоспу аби у своєму колективі відзначити День працівника лісу. На урочистості завітали представники Канівської районної ради, Канівської райдержадміністрації та помічник народного депутата України Владислава Голуба.

На правах господаря першим слово взяв директор ДП «Канівське лісове господарство» Едуард Симоненко. Він привітав зі святом усіх працівників, ветеранів та пенсіонерів Держлісгоспу, а також партнерів по бізнесу.

 «Шановні працівники Канівського лісгоспу, дорогі гості та всі ті, хто хоча б раз у житті докладав зусиль до того, аби всім нам шуміли ліси. Від щирого серця вітаю всіх вас із Днем працівника лісу. Це свято зазвичай відзначають восени, адже саме цієї пори найдоречніше підводити підсумки тій роботі, яку було зроблено протягом останнього року в напрямку охорони, захисту, примноження та раціонального використання лісів.

Хочу відзначити, що канівські лісівники добре попрацювали в цьогорічному лісогосподарському періоді. Маємо хороші здобутки, бо наш колектив – це сумлінні, добросовісні, беручкі та відповідальні працівники. Усім вам, шановні колеги, доземний уклін за вашу працю. Хочеться принагідно висловити також щиру подяку всім ветеранам та пенсіонерам нашого підприємства за те, що свого часу працювали, не покладаючи рук, аби лісова галузь сьогодні процвітала, аби всіх нас радували зелені гаї-бори-діброви», - зауважив Едуард Симоненко.

Відзначаючи високоефективну роботу працівників лісової галузі, їх вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, відповідно до положень Колективної угоди та з нагоди святкування, директор вручив Грамоти ДП «Канівське лісове господарство» головному інженеру М.Романенку, майстру лісу Бучацького лісництва М.Свитці, водію Софіївського лісництва А.Дяченку. Також цього дня було оголошено подяку директора лісгоспу майстру лісу Софіївського лісництва І.Руденку.

Разом з тим, до професійного свята Подякою начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства відзначено інженера (з реалізації) Є.Снітку, інженера лісового господарства В.Яценка, помічника лісничого Канівського лісництва А.Міщенко, майстра лісу Михайлівського лісництва В.Черкаса та водія лісопункту С.Перехреста.

Далі до привітань долучилися гості урочистого зібрання. Зокрема, заступник голови Канівської районної державної адміністрації Анатолій Дурицький разом із найкращими побажаннями подальших успіхів та процвітання як підприємству загалом, так і кожному працівнику галузі зокрема, відзначив Грамотами райдержадміністрації директора підприємства Е.Симоненка і тракториста Михайлівського лісництва П.Якименка та Подякою райдержадміністрації – бухгалтера В.Загородню.

Приємну естафету вітань далі продовжив керуючий справами виконавчого апарату Канівської районної ради Микола Зоць. Привітавши лісівників із професійним святом та подякувавши всім за невтомну сумлінну працю заради майбутнього рідного краю, Микола Михайлович вручив токарю лісопункту В.Калюжці Подяку Канівської районної ради та Грамоту районної ради – О.Глушку.

До вітань із найщирішими побажаннями успіхів у нелегкій справі приєдналася і Канівська міська рада, згідно з розпорядженням якої цього дня було відзначено директора підприємства Е.Симоненка, Подякою міськради – майстра лісу Степанецького лісництва С.Коваленка та Грамотою міської ради – майстра лісу Михайлівського лісництва І.Савенка.

Щирі слова вітання з Днем працівника лісу, а також подяку за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства Канівщини, за активну життєву позицію та високопрофесійний підхід до справи передала від народного депутата України Владислава Голуба його помічник Олена Радченко. Вона вручила Подяки та цінні подарунки від народного депутата директору підприємства Е.Симоненку, водію лісопункту С.Бондару, трактористу Софіївського лісництва В.Скрипнику, лісничому Михайлівського лісництва О.Дяченку та бухгалтеру В.Загородній.

Принагідно слід зазначити, що наприкінці серпня до Канівського держлісгоспу надійшла приємна новина – лісничого Софіївського лісництва Сергія Боровика згідно з наказом Державного агентства лісових ресурсів України нагороджено нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства».

Святковий настрій далі веселими піснеспівами, танцями, презентацією досягнень та інсценівкою продовжили вихованці Канівського шкільного лісництва із символічною назвою «Паростки надії», що діє при Канівській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті. За народною традицією юні лісівники вручили директору ДП «Канівське лісове господарство» Едуарду Симоненку коровай – як символ добробуту, миру, любові й достатку на рідній землі і в великій родині. Лісівники, у свою чергу, пригостили юних аматорів сцени солодким гостинцем – тортом на лісову тематику.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що працівника Канівського лісництва відзначили нагородою.