Напередодні святкування 27-річниці незалежності України майстра лісу державного підприємства «Канівське лісове господарство» Анатолія Неділю відзначили нагородою.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, активну громадську позицію, патріотизм та з нагоди свята Почесною грамотою райдержадміністрації відзначено майстра лісу Канівського лісництва Анатолія Неділю.

У день офіційного відзначення річниці незалежності України Голова районної державної адміністрації Дмитро Шелест вручив Почесну грамоту кращому працівнику ДП «Канівський лісгосп».

Про Анатолія Івановича Неділю директор Е Симоненко, лісничий Канівського лісництва В.Будник, помічник лісничого А.Міщенко, бухгалтер лісництва Ю.Ткач та колеги-майстри відгукуються якнайкраще – чоловік працює дійсно самовіддано.

«Я люблю все те, за що беруся. Після закінчення Яснозірської середньої школи (Черкаський район), у 1990 році обрав собі до душі лісову справу. Загалом пропрацював у лісовому господарстві не так і багато – трохи більше 8 років. Проте куди б не кидала мене доля, завжди прагнув робити все на совість. А особливо хотілося до лісу – тут відчуваю себе у тій стихії, де і дихається легко, і працюється в насолоду. Дякую всім, хто оцінив мої прагнення. Обіцяю не підвести колег, земляків, рідний край», - зауважив Анатолій Неділя.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для потреб Канівського лісгоспу придбали нову техніку.