Шановні користувачі!

Одним із головних завдань, яке переслідували розробники порталу «Kanos» на початку його створення, було формування публічного та відкритого онлайн-майданчику для ведення коректної і виваженої дискусії щодо актуальних питань і проблем із життя Канева та Канівського району.

З огляду на те, що останнім часом на порталі суттєво збільшилась частка коментарів, які мають спам-характер, містять особисті образи, копіювання великих фрагментів інформації з інших сайтів, яка мало стосується суті новини, під якою вони розміщені, адміністрація «Kanos» вирішила сформувати базові правила коментування для всіх користувачів.

Наразі, задля ознайомлення з ними усіх користувачів, публікуємо відповідні правила новиною. Згодом же, кнопка «Правила коментування» з'явиться на головній сторінці порталу.

Вітається: здійснення і участь в коректному, виваженому, інтелігентному та змістовному обговоренні та висловленні авторських думок дописувачів стосовно суті і тематики матеріалів, які публікуються на порталі.

Забороняється:
1. Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади.
2. Заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України.
3. Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян.
4. Заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.
5. Прямі й непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі з національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
6. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
7. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
8. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
9. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу, або публікації.
10. Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу.
11. Флуд - багаторазове повторення однієї чи більше однотипних фраз; Флейм - неконструктивна суперечка, що містить особисті взаємні образи.
12. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила порталу, він має право видалити його. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати на електронну адресу порталу (saas.swot@gmail.com).

Зауважимо, що адміністрація порталу залишає за собою право видаляти коментарі, які були залишені попередньо і які порушують пункти даних правил. Якщо у Вас є доповнення до відповідного списку правил, залишайте свої пропозиції у коментарях.

Вдячні Вам за те, що долучаєтесь до обговорення на порталі «Kanos».

Віримо, що лише завдяки публічній дискусії та обміну реальними аргументами вдасться знайти відповіді на складні питання та нагальні проблеми із життя нашого краю.