Голова ініціативної групи об'єднання «Самопоміч» у Каневі Олександр Мокрієнко звинуватив депутата від ВО «Свобода» Юрія Гамалія у «паразитуванні на прізвищі Садового з метою отримання політичних дивідендів».

Про це він написав у відповідь на розміщений Гамалієм пост на власній сторінці у Facebook щодо сміття, незаконно вивантаженого поблизу одного із сіл Канівщини та яке має явні ознаки «львівської прописки», пише «Каnоs».

 

 

«Жодна машина, яка вивозить сміття зі Львова, не належить пану Садовому. Сміття вивозять приватні підприємці чи фірми, які підписали угоди про вивіз і утилізацію сміття. Ці фірми отримали оплату за ці послуги в повному обсязі. Якщо частина цих фірм-підрядників не виконує свої зобов'язання - ними повинні займатись правоохоронні органи. Замість того, щоб прискорювати розслідування протиправних дій в межах повноважень депутата міської ради, ви паразитуєте на прізвищі Садового з метою отримання політичних дивідендів. З такої точки зору, кожен може назвати сморід від «Нашої Ряби» чи «Шампіньйону» привітом від Гамалія, який був головою фракції в міській раді коли ці підприємства розпочинали свою діяльність в Каневі і Канівському районі. Я сподіваюсь, що ви, обдумавши ще раз свій допис, матимете мужність вибачитися за безпідставну образу пана Садового», - зауважив представник об'єднання «Самопоміч».

Не залишив без відповіді цю реакцію Мокрієнка і очільник «свободівців».

За словами Юрія Гамалія, перш ніж розміщувати власний допис, він побував біля сміття та знайшов там не один львівський папірець.

«Той хто не хоче, щоб це сміття було зі Львову знайде безліч причин. Йому і фото-скани квитанцій не доказ, а докажи що звідти, що не сам підкинув. Я й не кажу, що Садовий кермо сміттєвоза крутив. Але у Львові проблема з сміттям, звідти його по всій Україні розвозять. І не я маю щось доводити, а Садовий має порядок у Львові зі сміттям навести, щоб не подорожувало воно Україною», - емоційно резюмував депутат міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що поблизу села Потапці, що на Канівщині, незаконно вивантажили близько 100 тонн сміття, котре має явні ознаки «львівської прописки».