ГО «Нескорені» надають допомогу як і тим, хто попав в біду в наслідок підриву Каховської ГЕС так і продовжують активно допомагати своїм землякам в зоні бойових дій.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Варлама Стуруа.

За ініціативи правління ГО «НЕСКОРЕНІ» було прийнято рішення надати допомогу нашим українцях, які вкрай цього потребували внаслідок підриву Каховської ГЕС та відвести гостинці нашим землякам, що звернулися за допомогою, в зону бойових дій.

Завдяки зусиллям жителів сіл громади Канева в короткий термін було зібрано більше 2 тонн різноманітних продуктів та домашньої консервації селян, миючі засоби та засоби гігієни, постільну білизну.

За рахунок коштів членів спілки ГО «Нескорені» було придбано пальне для поїздки на Миколаївщину.

«Сказати , що жителі та переселенці Василівської громади Баштанського району , що на Миколаївщині, раді були приїзду від канівчан, це нічого не сказати.

Вже через декілька хвилин, після нашого приїзду, який супроводжував староста села Іван Гобоком в повному складі жителі навколишніх сіл почали збиратися навколо нашого транспорту.

Щоб не виникло тисняви та проходило справедливе вивантаження даної продукції, сільським старостою було прийнято рішення спочатку розгрузити вантаж по номінаціях ( ви зможете побачити даний процес на фото та відео матеріалах, що є в цій добірці), а потім розпочати видачу продукції.

Не тільки в старости села, а і в тих хто до нас підходив, на очах стояли сльози.

Сльози вдячності кожному жителю громади Канева, що долучився до збору даної продукції та речей першої необхідності, до ГО «Нескорені» , які зуміли організувати дану поїздку», - зауважив у дописі Варлам Стуруа.

Супроводжували цей вантаж член спілки ГО «Нескорені» Валерій Івшин та водій СТО «АВТО СІТІ» Сакундяк Володимир.

«Ну, а я особисто разом з своїм заступником спілки Миколою Порожнім продовжили свій шлях , як завжди в зону бойових дій,в краматорський напрямок до наших героїв - земляків Василя Миронченка,Сергія Сергієнка, Антона Моргункова, Олександра Анущенка та Володимира Володського, яким предали передачі від батьків та від нас особисто та забрали чергове авто на ремонт, яке потребує капітального ремонту.

Приємно, що в наших захисників «горіли» очі, їм приємно, що ними переймаються не лише їх рідні , а й члени спілки ГО «НЕСКОРЕНІ». Лише спільними зусиллями ми зуміємо наблизити нашу перемогу», - резюмував очільник спілки.

Загалом з початку широкомасштабного вторгнення росії на територію України зусиллями ГО « НЕСКОРЕНІ» було придбано 27авто для наших земляків, які перебувають в зоні бойових дій, на загальну суму більше 2 млн грн. Це без врахування різноманітної допомоги, у вигляді бронежилетів, касок та іншого тактичного спорядження.

На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 15 людей

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: 6 людей

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що близько 2-х тонн картоплі передали працівники терцентру постраждалим жителям Краматорська (фото).