Чиновники повідомили деталі того, як скористатися пілотним проектом Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» у Каневі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Черкаській області у Facebook.

Якщо Ви бажаєте зареєструвати свій шлюб, скориставшись пілотним проектом Міністерства юстиції України «Шлюб за добу!», Вам необхідно звернутися до «Організатора» у місті Каневі.

Найменування юридичної особи: Комунальне підприємство «АВТО - РІКА» Канівської міської ради. Місцезнаходження юридичної особи: м. Канів, вул. 206 Дивізії, будинок – 1. Телефон: (04736) 3-42-2Код ЄДРПОУ: 38452817

Комунальне підприємство Канівської міської ради «АВТО-РІКА» має в наявності місце для проведення державної реєстрації шлюбу та окреме приміщення, для уповноваженого працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обладнане необхідною комп’ютерною технікою.

Звертаємо увагу, що пілотний проект Міністерства юстиції України передбачає лише можливість вибору заявниками бажаної дати державної реєстрації шлюбу, проте не позбавляє необхідності подання для державної реєстрації шлюбу документів, передбачених діючим законодавством України.

Документи, необхідні для державної реєстрації шлюбу:

  1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.
  2. У разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).

Світлина від Канівський міськрайонний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жодна пара, яка скористалася «Шлюбом за добу» у Каневі, не розлучилася.