Канівська міська об’єднана територіальна громада спроможна приєднати до себе ряд навколишніх сіл. Водночас їх пропозиції не врахували в Черкаській облдержадміністрації, тому Канівська влада поїхала до міністерства доносити свою позицію.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

«Ми консультувалися з виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном. Отримали і від нього ряд порад щодо нашої ситуації. Тепер їдемо в міністерство. Зараз позиція міст в основному така – нам нічого не треба. Але в Канева позиція інша. Нам треба щоб до міста приєдналися інші села. Водночас обласна державна адміністрація не приєднує найближчі села до нас», – зазначив у коментарі «Прочерку» керуючий справами виконавчого комітету канівської міськрад Володимир Святелик.

Так, за словами Володимира Івановича раніше були створені Литвинецька громада і Бобрицька. За перспективним планом ці дві громади об’єднують в одну з центром в Бобриці.

«На території Бобрицької ОТГ знаходиться наше сміттєзвалище. Ми подавали пропозиції в ОДА, що готові приєднати до себе села, там прийняли нашу пропозицію, але в Київ пішла вже інша інформація. Водночас Канів є містом обласного значення і за методикою такі міста мають бути центрами об’єднання. Тепер їдемо в Міністерство розвитку громад та територій України. Заступник голови ОДА Роман Карманнік обіцяв всі пропозиції врахувати, а тоді виявляється, що подали в міністерство проект перспективного плану без нас…», – зазначають представники канівської влади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в.о. старости прозвітувався перед громадою Яблунева.