Смілянською окружною прокуратурою встановлено факт безпідставного включення земель лісогосподарського призначення (в тому числі заповідного фонду) до складу земель сільськогосподарського призначення та передачі їх в оренду з порушенням вимог земельного законодавства.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Смілянської окружної прокуратури.

Зокрема, в порушення вимог Земельного та Лісового кодексів України земельні ділянки загальною площею більше 6 га, які розташовані в адміністративних межах сільської ради Черкаського району незаконно вибули з лісового фонду держави шляхом незаконної зміни цільового призначення та оформлення права комунальної власності на земельні ділянки, як землі сільськогосподарського призначення.

Крім того, прокуратурою встановлено, що сільською радою вказані земельні ділянки надано в довгострокову оренду юридичній особі.

З метою захисту права власності Українського народу на ліс, Смілянською окружною прокуратурою направлено до господарського суду Черкаської області позовну заяву про витребування майна з чужого незаконного володіння та усунення перешкод у здійсненні права користування і розпорядження земельною ділянкою.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині судили неповнолітнього, який викрав мобільний телефон.