Протягом тижня очікується затоплення заплав та понижених прирічкових територій басейну річки Дніпро.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Канівської міської ради.

У зв’язку з ускладненням гідрометеорологічної ситуації, пов’язаної зі значною кількістю опадів на території басейну верхнього Дніпра та необхідністю спрацювання ГЕС Дніпровського каскаду для підтримання балансу енергетичної системи, протягом тижня очікується затоплення заплав та понижених прирічкових територій басейну річки Дніпро. Існує ймовірність початкового затоплення низьких ділянок садово-дачної забудови та присадибних ділянок у низці прирічкових населених пунктів.

Міжвідомчою комісією по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ при Держводагентстві України вживаються заходи щодо стабілізації ситуації та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із затопленням територій та аваріями в електромережах.

«На зараз маємо підтоплення лугів і полів в обох районах. А також дворів і підвалів у низці громад.

У селі Хрещатик Мошнівської тергромади на зараз зафіксовано підтоплення однієї з вулиць. Від суші відрізані водою 12 домоволодінь і 13 будинків. Рятувальники спільно з місцевою владою та місцевою пожежною охороною обʼїхали їх, доставили питну воду та харчі.

Оперативно-мобільні групи продовжують моніторинг ситуації.

24/7 усі служби готові до реагування. І роблять усе можливе для мінімізації наслідків водопілля», - відзначив Ігор Табурець.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 1 особа, трава та водойма

На зображенні може бути: риболовля та човен

На зображенні може бути: 1 особа та водойма

На зображенні може бути: 3 людини

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник ОВА попереджає про можливе підтоплення.