Проблема навмисного затягування процесу виділення землі канівським АТОвцям, змусила останніх вдатись до радикальних дій і перекрити трасу Черкаси - Київ.

Про це йдеться у сюжеті журналістів «Подробности», інформує «Kanos».

Як зазначається у повідомленні, такі ж акції протесту вчора пройшли одразу у 4 районах Черкащини. За словами голови громадської організації «Канівська спілка учасників АТО» Олега Клочка, головна причина їх невдоволення - це саботаж владою питань видачі земельних ділянок учасникам АТО. Згідно інформації в сюжеті, тільки в Канівському районі за останні два роки на обліку майже півтисячі бійців, хоча свої законні наділи отримали лише 30 вояків.

Більше того, нарікають і ті бійці, що навіть отримали землю. Так, за словами Сергія Чупрака, що отримав землю від Литвинецької сільської ради, він не знає, що з нею робити, адже виділили суцільний чагарник.

«Виділили, бо його ніхто в оренду не хоче брати. Комісія, приїдьте подивіться, поле то, чи не поле. Там піску 50%, а може й більше. Їм це потрібно, як з балансу зняти із себе та АТОвців задовольнити - ми ж вам дали», - емоційно зауважив чоловік.

Реагуючи на проблему, до мітингувальників на місце події прибув перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. За словами останнього, він немає впливу на місцеву владу, так як і на держгеокадастр, який опікується цим питанням.

Однак, після тривалої дискусії, сторони все ж знайшли порозуміння. По крайній мірі, дорогу вдалося розблокувати після обіцянки телефоном керівника обласного Держгеокадастру зустрітися з бійцями АТО та допомогти у вирішенні їх проблем.

Також інші деталі за підсумками акції дивіться на відео нижче.