Під час розширеної наради під головуванням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса із директорами шкіл міста вчергове акцентувалося на тому, що набір у перші класи цьогоріч буде проводитися відповідно до адресної прив’язки навчальних закладів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

Головне питання, яке обговорювалося в ході заходу, - кількість перших класів, що буде відкрито в новому навчальному році, та як відбуватиметься набір дітей до навчальних закладів.

Так, у січні Канівська міська рада ухвалила рішення, яким закріпила за школами території обслуговування. Тобто відтепер порядок зарахування дитини до навчального закладу залежатиме від місця проживання. Це дасть змогу впорядкувати середню наповнюваність класів.

До того ж було визначено кількість перших класів для кожної із шкіл: по два класи для ЗОШ №3 і ЗОШ №4 та по одному класу – для решти шкіл, виходячи з прогнозованої кількості першокласників – в межах 210 осіб. 

Утім, депутати порушили питання, що, мовляв, не зважаючи на ухвалене міською радою рішення, керівництво Канівської школи №4 має наміри не стримувати бажання батьків щодо зарахування їхніх дітей до першого класу цього навчального закладу. Таким чином в школі можливе відкриття трьох перших класів. Розбиралися у ситуації, що склалася, представники відділу освіти, навчальних закладів, депутати міської ради та інші.

Після довготривалого, напруженого обговорення присутні зійшлися на тому, що рішення міської ради дотримуватимуться всі. Відтак, першочергове зарахування учнів до шкіл Канева проходитиме відповідно до закріплених за навчальними закладами територій.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у перші класи шкіл Канева зараховуватимуть із врахуванням адреси проживання.