Прокуратурою області організовано вивчення стану додержання органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, установами та закладами освіти, що фінансуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, вимог Закону Україну «Про публічні закупівлі» при здійсненні закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прокуратури Черкаської області.

У ході опрацювання встановлено, що комунальний заклад «Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» та суб’єкт господарювання уклали договір постачання природного газу на 2018 рік.

Однак, протягом 2018 року між сторонами було укладено 8 додаткових угод про збільшення ціни за одиницю газу, відповідно вартість палива для інтернатного закладу зросла на 85% у порівнянні з первинною ціною.

Враховуючи, що вказані угоди суперечать вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», прокурором оскаржено їх до суду та ініційовано питання стягнення до бюджету майже 400 тис. грн.

На даний час справа перебуває у провадженні господарського суду Черкаської області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  батьки майбутніх першокласників Канівської ЗОШ №4 вчергове звернулися до міського голови.