Органи прокуратури принципово реагують на випадки призначення винним особам покарання, яке не відповідає тяжкості вчинених правопорушень, суспільній небезпеці та особі засуджених.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Так, вироком Маньківського районного суду колишнього керівника одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго» визнано невинним та виправдано за недоведеністю прийняття пропозиції про одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368-3 КК України).

Не погоджуючись з таким рішенням суду, прокурори звернулися із скаргою до апеляційного суду.

Прокурором у суді апеляційної інстанції доведено, що посадовець прийняв від одного із підприємців пропозицію про одержання неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч доларів США за сприяння в підприємницькій діяльності з використанням наданих повноважень.

Суд, врахувавши усі доводи сторони обвинувачення, скасував виправдувальний вирок та постановив новий, призначивши підсудному покарання у вигляді штрафу в розмірі 12 тис. 750 грн з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій, на строк 1 рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що про підозру повідомили директору товариства, який заволодів коштами КП на суму понад 4 млн грн.