Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук зустрівся із міським головою Канева Ігорем Ренькасом, аби обговорити вирішення завдань Президента Володимира Зеленського, які він озвучив під час візиту на Черкащину. Зокрема: забезпечити проїздність до Чернечої Гори із усіх напрямків та вирішити питання незавершеного будівництва міського Будинку культури у Каневі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської ОДА.

«Чернеча Гора – один із туристичних магнітів Черкащини, але всі ми знаємо, що важлива не лише культурна цінність, а і якість прилеглої інфраструктури. Вулиця імені Тараса Шевченка має бути відремонтована! Найближчим часом обов’язково вирішимо це питання», – зауважив голова ОДА.

Вже сьогодні бюджетний комітет Верховної Ради України розглянув спрямування коштів на вищезазначену ділянку.  

Детальніше про можливу етапність відбудови канівського Будинку культури розповів  керівник «Черкасицивільпромпроект», автором проекту будівництва Анатолій Нагорний. 

Приміщення Будинку культури – один із довгобудів Канівщини, який почали зводити ще у 80-х роках вже минулого століття. Споруда мала б стати спортивним та мистецьким  майданчиком, площею для масштабних івентів на 700 осіб різних напрямків  не лише для канівчан, а й багаточисельних туристів з усього світу. 

«На сьогодні для завершення будівництва приміщення треба першочергово актуалізувати проектно-кошторисну документацію і рухатися далі: завершити роботи всередині приміщення та облаштування прилеглої території», – резюмував Сергій Сергійчук.  

За результатами зустрічі очільник області дав завдання у найкоротші терміни зібрати всі необхідні матеріали, окреслити чіткі потреби та надати детальні розрахунки для ухвалення подальших управлінських рішень.  

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник РДА проінспектував процес проведення ремонту об’їзної дороги (фото).