На сайті Президента України у розділі «Електронні петиції» з'явилась петиція з вимогою припинити свавілля чиновників Черкащини і Канівщини, які ігнорують проблему завуженості дороги «Канів-Черкаси» на відрізку між Литвинцем і Довжиком.

Про це пише «Kanos» із посилання на офіційну сторінку електронних петицій до Президента в Інтернеті.

Зокрема, ініціатор петиції, просить Президента Петра Порошенка звернути увагу на відсутність належної реакції чиновників Черкащини і Канівщини щодо ситуації із завуженістю дорожнього покриття на дорозі «Канів-Черкаси», на відрізку «Литвинець-Довжик», що у Канівському районі (спуск).

«Лише за останні 2 місяці, у зв'язку із завуженістю асфальтого покриття, відсутністю належним чином облагородженого узбіччя та різкого перепаду між асфальтним покриттям і грунтовим узбіччям, сталося два летальних ДТП, в яких загинуло 5 осіб. Останнє сталося сьогодні (09.12.2015), близько 9 ранку», - йдеться у тексті петиції.

З огляду на це, її автор звертається до Президента з проханням вивчити ситуацію на предмет того, на стільки даний відрізок дороги відповідає всім належним нормам (ширина дороги, наявність облагородженого узбіччя, згідно акту виконаних робіт, що був зданий в ході капітального ремонту дороги), а також притягнути у випадку виявлення порушень всіх відповідальних за дане питання посадових осіб області і району до відповідальності.

Відповідна петиція була зареєстрована 09.12.2015. Станом 10.12.2015 під нею підписалося 8 осіб.