Депутати Канівської міської ради висловили стурбування трагічними випадками, які щороку трапляються на Дніпрі, та запитують, коли у місті з’явиться офіційний пляж.

 Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Депутат Канівської міської ради від ВО «Свобода» Юрій Гамалій на вчорашньому сесійному засіданні озвучив депутатський запит щодо облаштування міського пляжу, створення рятувальної служби та облаштування регульованого переходу.

«Після трагедії на причалі «Авто-ріки» 2017-го року, звернень мешканців та мого депутатського запиту, виконавча влада прийняла рішення про впорядкування на березі Дніпра міського пляжу і створення рятувального посту, а депутати міської ради у Бюджеті-2018 передбачили для цього відповідні кошти. І на травневому, і на червневому засіданні міської ради я задавав Вам питання щодо виконання цих робіт. У травні Ви відповіли про передчасність питання, а у червні пообіцяли надати письмову відповідь, яку я чекаю до цих пір.

Прийняття після червневої трагедії на дитячому пляжі рішення виконавчою владою про заборону купатися у Дніпрі в межах міста не знімає з неї відповідальності як за попередню бездіяльність, так і за можливі наступні трагедії на Дніпрі, бо не можна жити біля річки і не користуватися нею», - зазначено у тексті запиту.

Як аналогію депутат навів і трагічною ситуацією на переході поблизу гімназії із подальшим рішенням облаштувати на тому місці регульований перехід, що до цього часу не було зроблено.

У підсумку, депутат звернувся до міського голови із проханням виконати свої обіцянки та інформувати про облаштування на березі Дніпра міського пляжу, рятувальної станції; про проведення робіт із облаштування регульованого переходу поблизу школи-гімназії, а також провести обговорення доцільності відмови від облаштування на березі Дніпра міського пляжу та рятувальної служби.

На підтримку відповідного запиту одноголосно виступили 25 депутатів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міський голова на засіданні нагадав, що жодного офіційного пляжу у Каневі немає.