Канівський міський голова Ігор Ренькас вбачає успіх Канева в облагородженні прибережної зони міста.

Про це він розповів журналістам «Каnos», ділячись власними планами стосовно покращення благоустрою міста.

«Кожен рік ми робимо вдалі спроби наведення порядку у парковій зоні та набережній Дніпра. Ми проводили суботники та залучяємо тих людей, які хотіли долучитися. Багато колективів брало участь у прибиранні стихійних звалищ та прибиранні набережної», – розповів Ігор Ренькас.

За словами міського голови, частково успіх в облагородженні міста полягає в облаштуванні прибережної зони за допомогою будівництва Променад- парку, концепцію якого він представляв на Бізнес-форумі у столиці.

«Це досить цікавий проект, який ми розробили із львівськими архітекторами. Цей проект сподобався на Форумі, є люди, які відгукнулися на це. І я так думаю, що вони скоро приїдуть у Канів. Їх дуже зацікавив цей проект, і справді він заслуговує на увагу», – повідомив міський очільник.

На думку Ігоря Олександровича, першочергове значення реалізації проекту обгрунтоване природним потенціалом Канева.

«Ми маємо дуже унікальні природні дані серед інших міст. Канівчани мають змогу підходити до водоймища, щоб поспілкуватися з природою. Тож насамперед потрібно приділити увагу саме прибережній зоні», – резюмував у підсумку міський голова але одразу ж додав «дивлячись на сьогоднішню ситуацію з бюджетом, через 2-3 роки Канів може вийти на рівень найкраще благоустроєних міст Черкаської області».