Міські чиновники не давали згоди на запуск феєрверку з нагоди Дня Канева і не знають, хто його влаштував, попри заборону міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію депутата Канівської міської ради Юрія Гамалія.

Так, напередодні народний обранець направив депутатське звернення у якому поцікавився, на якій підставі і хто влаштував запуск феєрверку під час свткування Дня Канева. Однак, у відповідь міські чиновники дали зрозуміти очільнику депутатської фракції ВО «Свобода» у Канівській міській, що не знають, хто це зробив.

«Жоден із «чиновників» міської ради не був причетний до дійства, яке відбулося всупереч рішенню міської ради. Дозволу на його проведення ніхто не давав, кошти із міського бюджету не виділялися. Оскільки контроль був ослаблений, встановити організатора (виконавця) феєрверку майже неможливо», - йдеться у відповіді на звернення депутата за підписом міського голови Ігоря Ренькаса.

Також міський голова зазначив, що враховуючи даний факт, у наступних періодах правоохоронним органам будуть ставитися завдання на упередження незапланованих заходів, зокрема й феєрверків.

Відзначимо, що наразі діючим залишається рішення міської ради про відміну святкових феєрверків під час святкових заходів у Каневі.