Депутати Канівської міської ради 7 грудня мали вдруге зібратися на позачергове засідання сесії. Однак засідання не відбулося так, як по різним причинам не з’явилася більша частина депутатського корпусу, тож кворуму знову не було.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Під час цього засідання депутати мали змогу повторно розглянути питання про утворення старостинських округів, затвердження чисельності штатів виконавчих органів міської ради та питання щодо комунальної власності майна.

«Сьогодні мала відбутися крайня сесія для повторного розгляду зупинених міським головою рішень, які були прийняті на попередній черговій сесії. Однак, депутати не зібралися для їх повторного розгляду. Отже, «вето» не подолано», – пояснила секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова.

Відповідно до Регламенту Канівської міської ради VIII скликання п.48.4 ст. 48 якщо рішення було ветоване, то Рада зобов’язана у двотижневий строк повторно розглянути рішення на пленарному засіданні цієї ж сесії Ради. Для розгляду зупиненого міським головою рішення, скликається позачергове засідання сесії, яка повинна відбутись не пізніше 14 днів від моменту винесення головою вето.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новообраний нардеп зустрівся із канівським міським головою та освітянами (фото).