Народний депутат Віталій Войцехівський завітав з робочим візитом до Канівської громади та зустрівся з міським головою Ігорем Ренькасом.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Під час зустрічі обговорювали проблеми та перспективи розвитку Канівської міської територіальної громади. У заході взяли участь секретар міськради Оксана П’яткова, заступник міського голови Галина Москаленко, начальник відділу освіти Надія Голда, старости, директори шкіл та дитячих садочків.

Говорили про покращення інфраструктури в селах громади, зокрема, облаштування доріг та вуличного освітлення.

«Першим кроком у вирішенні поставлених задач є наявність розробленої проектно-кошторисної документації. Адже коли такі документи є, то тоді можна пришвидшити процес втілення відповідних проектів у життя», – зазначив народний депутат Віталій Войцехівський.

Як зазначила начальник відділу освіти Надія Голда, проблем у закладах освіти Канівської громади багато. Особливої уваги заслуговують інженерні мережі, дахи, заміна вікон та утеплення закладів. Міська влада кожного року намагається приділити увагу всім закладам, хоча коштів на все не вистачає.

Однак, одним із напрямів вирішення подібних питань є участь у різноманітних державних та цільових програмах, для ефективного залучення інших джерел фінансування.

За результатами робочого візиту було окреслено ряд перспективних завдань, які необхідно буде спільними зусиллями вирішити для користі та подальшого розвитку Канівської громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутатів міськради збирають на позачергове засідання.