Робоча група з вивчення питання щодо проведення заходів дерусифікації та перейменування вулиць, провулків, майданів і скверів в Канівській міській територіальній громаді пропонує нові підготовлені пропозиції щодо перейменування вулиць Горького, Мічуріна, Толстого та Боєнка.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Всіх охочих запрошують пройти невеличке опитування, щоб дізнатися думку місцевих жителів щодо питань перейменування у Канівській громаді

https://docs.google.com/forms/d/1xiDtQyU3asszgBS41R_yoF90VeeEnZW51TuLRoM9XnQ/edit

До перейменування запропоновані назви вулиць та провулків, які названі в прославлення росії чи радянської епохи, в честь діячів російської чи радянської культури, в честь російських чи радянських військових діячів.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 4 людини та текст «існуюча назва вул. боенка боенко дмитро уродженець курськой обл. (рф), старший помичник начальника розвдувального вi̇ддлу штабу 23-го стрилецького корпусу 47-а арм; загинув 20.10.1943 на спостережному пункт пðд час корегування вогню на букринському плацдарми. 03.06. посмертно удостоений звання героя радянського союзу врученням ордену ленина. похованийу каневi̇. до перейменування вулиця боенка називалась- шкльна, так як пролягала неподалк школи. пропозиция на замну -вул. волонтерська KAHIB еркаська бл в честь невтомноï праци канвсъких волонтерив пероду росийсько-украйнськой вi̇йни, що почалася 2014 роци. допомога для вйськових»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що робоча група надала пропозиції щодо зміни топонімічних назв у Каневі – до обговорення запрошують місцевих жителів.